Пищиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Головна | Реєстрація | Вхід
П`ятниця, 16.11.2018, 07:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Освітні сайти
  • Міністерство освіти і науки України
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Департамент овіти та науки Київської ОДА
  • КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"
  • Відділ освіти Сквирської РДА
  • Корисні посилання
  • Фурсівська сільська рада
  • Вчителю, учням, батькам
  • Шкільні підручники онлайн
  • Безпека дітей в Інтернеті
  • Українське ділове мовлення
  • Педагогічна преса
  • Свята та події
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

                                                                              

    Наші вчителі

    У 2018 -2019 навчальному році в нашій школі працює 20 педагогічних працівників, з них, з вищою освітою - 19.

    Мають педагогічне звання "Вчитель -методист":


    Борисенко Таміла Василівна - вчитель біології та хімії

    Фартух Лариса Анатоліївна - вчитель зарубіжної літератури, нагороджена нагрудним знаком " Василь Сухомлинський" 

     

    Мають педагогічне звання "Старший учитель":

    Гандзюк Юрій Васильович - вчитель фізики та астрономії

    Волошина Людмила Анатоліївна - вчитель української мови та літератури

    Тропотяга Раїса Василівна - вчитель української мови та літератури

    Ткаченко Тетяна Михайлівна - вчитель початкових класів

    Титарчук Наталія Єгорівна - вчитель початкових класів

    Титарчук Микола Іванович - вчитель математики та інформатики

    Сікачина Людмила Василівна - вчитель географії та біології

    Сушко Сергій Олексійович - вчитель трудового навчання

     

    Мають вищу кваліфікаційну категорію:

    Гандзюк Юрій Васильович - вчитель фізики та астрономії

    Борисенко Таміла Василівна - вчитель біології та хімії

    Фартух Лариса Анатоліївна - вчитель зарубіжної літератури

    Волошина Людмила Анатоліївна - вчитель української мови та літератури

    Тропотяга Раїса Василівна - вчитель української мови та літератури

    Ткаченко Тетяна Михайлівна - вчитель початкових класів

    Титарчук Наталія Єгорівна -вчитель початкових класів

    Титарчук Микола Іванович - вчитель математики та інформатики

    Гандзюк Наталія Миколаївна - вчитель фізики та математики

    Сікачина Людмила Василівна - вчитель географії та біології

    Сушко Сергій Олексійович - вчитель трудового навчання

     

    Мають першу кваліфікаційну категорію:

    Канельська Ольга Вікторівна - вчитель англійської мови

    Юрченко Наталія Григорівна - вчитель початкових класів

    Черкасенко Олександр Павлович - вчитель фізичної культури

    Гриб Людмила Іванівна - вчитель початкових класів

     

    Мають другу  кваліфікаційну категорію:

    Ткаченко Тетяна Петрівна - соціальний педагог

    Марченко Світлана Василівна - практичний психолог

     

    Мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст":

    Пасічник Ніна Миколаївна - вчитель початкових класів

    Цаценко Оксана Леонідівна - вчитель музичного мистецтва

    Сідлецька Анастасія Юріївна - вчитель історії та правознавства

     

     

    Нагороджені знаком "Відмінник освіти України":


    Борисенко Таміла Василівна
    Тропотяга Раїса Василівна
    Ткаченко Тетяна Михайлівна
    Титарчук Наталія Єгорівна
    Пасічник Ніна Миколаївна
    Фартух Лариса Анатоліївна

     

     

     

    Вхід на сайт
    Пошук
    Гаряча лінія
    Національна дитяча лінія Національна дитяча лінія
    Календар
    «  Листопад 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930
    Годинник
    Погода
    Погода
    Архів записів

    Copyright MyCorp © 2018 | Безкоштовний хостинг uCoz