Пищиківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Головна | Реєстрація | Вхід
Середа, 21.08.2019, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Освітні сайти
  • Міністерство освіти і науки України
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Департамент овіти та науки Київської ОДА
  • КОІПОПК
  • Відділ освіти Сквирської РДА
  • Корисні посилання
  • Фурсівська сільська рада
  • Вчителю, учням, батькам
  • Шкільні підручники онлайн
  • Безпека дітей в Інтернеті
  • Українське ділове мовлення
  • Педагогічна преса
  • Свята та події
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

     

    Склад  керівництва учнівського самоврядування

    на 2018-2019 н. р.

    1. Приймак Михайло- голова учнівського комітету
    2. Приймак Софія заступник голови учнівського комітету
    3. Патлай Дарина секретар учнівського комітету, голова комісії «Редколегія»
    4. Ткаченко Ярослав голова «Спортивно-масової комісії».
    5. Волошина Антоніна голова комісії «Культури та дозвілля».
    6. Сас Каріна голова комісії по організації роботи з молодшими школярами.
    7. Приймак Євгеній голова старостату

     

    Склад старостату

    учнівського самоврядування

    Пищиківської ЗОШ  I-III ступенів

    на 2018-2019 навчальний рік

     

    5 клас – Слюсар Іван

    6 клас – Гашко Олександр

    7 клас – Патлай Дарина

    8 клас – Проворов Дмитро

    9 клас –Герасименко Яна

    10 клас – Приймак Євгеній  голова старостату

    11 клас –Лисак Назар

     

     

    Склад учнівського комітету

    Пищиківської ЗОШ IIII ступенів

    на 2018-2019 навчальний рік

    1. Дрозденко Максим  5 клас
    2. Сас Каріна  5 клас
    3. Пархоменко Каріна  5 клас
    4. Зарецький Дмитро  6 клас
    5. Гриб Олег  6 клас
    6. Приймак Софія  7 клас
    7. Патлай Дарина  7 клас
    8. Гриб Олександр  7 клас
    9. Євдокимова Яна  7 клас

    10. Проворов Дмитро  8 клас

    10. Волошина Антоніна  8 клас

    11.Ткаченко Ярослав 8 клас

    12.  Запольський Роман  9клас

    13.Яровий Євген  9 клас

    14.Герасименко Яна 9 клас

    15.Рудь Єгор 10 клас

    14.Приймак Михайло10 клас

    15. Приймак Євгеній10 клас

    16. Лисенко Марина 11клас

    17.Лисак Назар 11 клас

    18.Ткачук Віталій 11 клас

     

    Склад комісій учнівського комітету

    Пищиківської ЗОШ IIII ступенів

    на 2018-2019 навчальний рік

    1. Комісія «Дисципліни і порядку».

    Голова комісії – Приймак Софія

    Склад комісії: Гриб Олександр, Лисак Назар, Запольський Роман

    2.Комісія «Редколегія».

    Голова комісії –Патлай Дарина

    Склад комісії:  Проворов Дмитро, Герасименко Яна, Лисенко Марина

    1. Комісія «Культури та дозвілля».

    Голова комісії –Волошина Антоніна

    Склад комісії: Євдокимова Яна, Яровий Євген, Слюсар Іван

    4.Комісія «По організації роботи з молодшими школярами».

    Голова комісії - Сас Каріна

    Склад комісії: Пархоменко Каріна, Дрозденко Максим, Зарецький Дмитро

    5.Комісія « Спортивно-масової роботи».

    Голова комісії – Ткаченко Ярослав

    Склад комісії: Гриб Олег,  Рудь Єгор, Ткачук Віталій, Гашко Олександр

    Вхід на сайт
    Пошук
    Гаряча лінія
    Національна дитяча лінія Національна дитяча лінія
    Календар
    «  Серпень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    Годинник
    Погода
    Погода
    Архів записів

    Copyright MyCorp © 2019 | Безкоштовний хостинг uCoz